Programul partidelor din returul play-off-ului Ligii Europa

Programul partidelor din returul play-off-ului Ligii Europa

Programul partidelor care se vor disputa, joi, în manşa secundă a play-off-ului Ligii Europa:

Programul partidelor din returul play-off-ului Ligii Europa

ora 18.00 - Lokomotiv Moscova (Rusia) - Apollon (Cipru), în tur 1-1

ora 19.00:

Metalist Harkov (Ucraina) - Ruch (Polonia), în tur 0-0

Omonia (Cipru) - Dinamo Moscova (Rusia), în tur 2-2

FC Krasnodar (Rusia) - Real Sociedad (Spania), în tur 0-1

Neftci (Azerbaidjan) - Partizan Belgrad (Serbia), în tur 2-3

ora 19.15 - PAOK Salonic (Grecia) - Zimbru Chişinău (Moldova), în tur 0-1

ora 19.45 - Astra (România) - Olympique Lyon (Franţa), în tur 2-1

ora 20.00:

Hajduk Split (Croaţia) - Dnper Dnepropetrovsk (Ucraina), în tur 1-2

Şahtior Soligorsk (Belarus) - PSV Eindhoven (Olanda), în tur 0-1

Rostov (Rusia) - Trabzonspor (Turcia), în tur 0-2

Şeriff Tiraspol (Moldova) - Rijeka (Croaţia), în tur 0-1

ora 20.30:

Twente (Olanda) - Qarabag (Azerbaidjan), în tur 0-0

Maccabi Tel-Aviv (Israel) - Asteras (Grecia), în tur 0-2

ora 21.00:

Midtjylland (Danemarca) - Panathinaikos (Grecia), în tur 1-4

Feyernoord (Olanda) - Zorya (Ucraina), în tur 1-1

ora 21.30:

Debrecen (Ungaria) - Young Boys (Elveţia), în tur 3-1

Sparta Praga (Cehia) - Zwolle (Olanda), în tur 1-1

FC Zürich (Elveţia) - Spartak Trnava (Slovacia), în tur 3-1

Rapid Viena (Austria) - HJK Helsinki (Finlanda), în tur 1-2

Saint-Etienne (Franţa) - Karabükspor (Turcia), în tur 0-1

Torino (Italia) - Split (Croaţia), în tur 0-0

ora 21.45:

Inter Milano (Italia) - Stjarnan (Islanda), în tur 3-0

Villarreal (Spania) - Astana (Kazahstan), în tur 3-0

CD National (Portugalia) - Dinamo Minsk (Belarus), în tur 0-2

Hull City (Anglia) - Lokoren (Belgia), în tur 0-1

Borussia Mönchengladbach (Germania) - Sarajevo (Bosnia-Herţegovina), în tur 3-2

Tottenham (Anglia) - AEL Limassol (Cipru), în tur 2-1

ora 22.00:

Legia Varşovia (Polonia) - Aktobe (Kazahstan), în tur 1-0

Rio Ave (Portugalia) - Elfsborg (Suedia), în tur 1-2

Dinamo Zagreb (Croaţia) - Petrolul Ploieşti (România), în tur 3-1

FC Bruges (Belgia) - Grasshopper Zurich (Elveţia), în tur 2-1.

Sursa: mediafax.ro

Trimite pe WhatsApp


Citește și:

populare
astăzi

1 „Noul Nostradamus” din Brazilia, profeție care dă fiori

2 Ce știe Fukuyama? / „Un colaps mult mai mare al Rusiei se va dezvălui în zilele următoare”

3 Familia de interlopi Kalu, tatăl și fiii care spărgeau dinții cu ciocanul de șnițele, în urmărire

4 VIDEO Europa se pregătește de război? Un tren plin cu tancuri se poloneze se îndreaptă spre graniță

5 Înlăturarea lui Putin de la putere este deja pregătită, spun serviciile secrete ucrainene