Cele trei variante de pe masa PNL

Liberalii analizează cele 3 opțiuni și se vor folosi în analiză de sondajele de opinie realizate la nivel național și cele 45 de cercetări sociologice realizate la nivel local și județean. Dacă vor aborda anul electoral „Prin Noi Înșine”, alături de PSD într-o Alianță electorală sau într-o largă Coaliție de Dreapta.

Vor fi consultați toți șefii de filiale precum si foștii președinți ai PNL și președinții Consiliulor Județene si ai municipiilor reședință de județ

Liberalii s-au reunit într-o ședință a BPN la Sinaia, joi și vineri.


populare
astăzi

1 Foarte interesante amănunte...

2 Adio, leu? / Soluția neașteptată a unui economist de top pentru ca România să treacă la euro fără să mai aștepte după politicieni

3 Trei surori în vârstă de 12, 14 și 16 ani au sărit în gol de la etajul nouă după ce părinții le-au luat telefonul

4 De ce apare România pe harta ISW privind „faza zero” a operațiunilor Rusiei în Europa

5 Cum a fost păcălită afacerista din din Satu Mare să-i trimită 2,5 milioane de dolari lui Henry Eke, cunoscut în Nigeria sub porecla „Excess Money”