„Pune ceva pe tine! Poți să ieși așa pe stradă?” / Doar a coborât din avion la Veneția și a devenit virală

„Pune ceva pe tine! Poți să ieși așa pe stradă?” / Doar a coborât din avion la Veneția și a devenit virală

La aterizarea în Italia, Georgina Rodriguez a purtat o ținută mai puțin obișnuită, care poate fi văzută în galeria foto de mai jos și care i-a adus o sumedenie de critici pe internet.

Georgina Rodriguez, apariție virală la Veneția

Partenera lui Cristiano Ronaldo a făcut o ședință foto în ținuta inedită și a publicat imaginile pe internet. Postarea s-a viralizat rapid, cu aproape 6 milioane de like-uri și peste 25.000 de comentarii, cele mai multe dintre ele negative.

Zero eleganță”, ”Chiar crede că arată bine?”, ”Pune ceva pe tine, ai copii!”, ”Nu arată bine”, ”Câtă vulgaritate, e frumoasă, dar nu are clasă”, ”Cum te-au lăsat să ieși așa?”, ”Poți să ieși așa pe stradă în Arabia Saudită?”.

După ședința foto, Georgina Rodriguez și-a făcut apariția la Festivalul de Film de la Veneția, unde a purtat o ținută diferită, elegantă.




populare
astăzi

1 Așa o fi?

2 Citiți asta, oameni buni! Câți sinecuriști ca ăștia or fi în toată România?

3 BREAKING „Un bârlog de tâlhari” / Președintele Germaniei, atac fără precedent la conducătorii SUA

4 Presa din Ungaria / „Ursula von der Leyen face România măreață. Ce s-a întâmplat este fără precedent”

5 Cine era femeia ucisă de ICE. Proteste în mai multe orașe din SUA după violențele din Minneapolis