Triunghi amoros la vârful fotbalului spaniol?

Ziarul catalan Sport vine cu o informație uluitoare: Clara Chia nu i-a fost fidelă lui Gerard Pique.

Gerard Pique a stârnit o adevărată furtună după ce a anunțat că se desparte de Shakira și și-a oficializat relația cu noua lui iubită Clara Chia.

Însă se pare că lucrurile sunt mult mai complicate de atât. Conform informațiilor cotidianului catalan Sport , nici Clara Chia nu i-a fost fidelă lui Pique.

Ea ar fi avut o relație cu nimeni altul decât Josep Guardiola. De fapt, ar fi fost o poliță pe care Clara i-ar fi plătit-o lui Pique, care a avut o aventură și cu o avocată.

Sursa menționată spune că Josep Guardiola a întâlnit-o pe Clara la școala fiicei lui, unde amândouă învățau.


populare
astăzi

1 Foarte interesante amănunte...

2 Trei surori în vârstă de 12, 14 și 16 ani au sărit în gol de la etajul nouă după ce părinții le-au luat telefonul

3 Adio, leu? / Soluția neașteptată a unui economist de top pentru ca România să treacă la euro fără să mai aștepte după politicieni

4 VIDEO Turcia tace și face...

5 Țara în care am ajuns să trăim... / Dezvăluiri din culisele Curții de Apel București...