Anamaria Ferentz, întânire cu Iohannis la San Francisco

Solista Anamaria Ferentz a ajuns la San Francisco cu un scop precis şi oficial. Ea, împreună cu iubitul său, un om de afaceri american s-au întâlnit cu președintele Klaus Iohannis.

anamaria ferentz jpeg

În interviu acordat pentru Click! , Anamaria Ferentz a povestit cum a decurs întâlnirea șeful statului.

„Preşedintele Iohannis a venit la San Francisco pentru întâlnirea cu românii de pe Coasta de Vest. După 17 ani, un preşedinte român a ajuns în San Francisco şi am zis că este o ocazie extraordinară să îl cunoaştem şi noi pe Iohannis”, a spus aceasta.

CONTINUĂ SĂ CITEȘTI PE CLICK.RO.

Sursa: adevarul.ro


populare
astăzi

1 „Echipa de securici, șmecheri, plagiatori și oameni cu o grămadă de contracte cu statul care s-a aliniat în spatele lui Bolojan”

2 Hopa, ce avem noi aici?

3 Țața convertită la politică, gest de doi lei la adresa „noului dușman al poporului”

4 Asta e România onestului Nicușor Dan?

5 O nouă postare ciudată a președintelui SUA...